warning: Creating default object from empty value in /chroot/home/keneselc/keneselc.hu/html/sites/all/modules/nodeorder/nodeorder.module on line 358.

Balatonkenese Katica Pékség LC - Zalahalápi SE ELMARAD!!!

Balatonkenese Stadion utca 1.
2012, június 3 - 17:00

E L M A R A D !

Kérjük kedves Szurkolókat, hogy 15.00-tól az ezüstért játszó Ificsapat mérkőzésen a helyszínen szurkoljanak a győzelemért!

Balatonkenese SC - Enying SE

Balatonkenese, Stadion u.1.
2014, február 16 - 14:00
Eredmény:
1:2

Csapatun első felkészülési mérkőzését az Enying SE ellen játsza. Minden kedves Szurkolónkat szeretettel várunk.

Hajrá Kenese!

Vaszar SE - Balatonkenese SC

Vaszar
2015, augusztus 23 - 17:00
Eredmény:
1:0

Az újonc Vaszar SE otthonában kezdjük meg a 2015/2016-os bajnokságot. A felkészülést nem nevezhetjük ideálisnak, hisz "vendégségben"  Balatonfőkajáron készültünk. A pályát nehezen, de elfogadható állapotba sikerült hozni.

Szentantalfa SE - Balatonkenese Globe Dental SC

Szentantalfa
2014, május 25 - 17:00

A felnőttek nem feltartott kezekkel utazik el...

Találkozó (BUSZ): Városháza, 12:40 óra

Balatonkenese Globe Dental SC - Pápateszéri SE

Balatonkenese, Stadion utca 1.
2014, október 26 - 14:00
Eredmény:
1:5

Az U21-es csapatunk kiváló játékkal győzött (öt gólt szerezve, 0 ellenében) a Szamaras csapata ellen. A felnőtt csapat két eltiltott játékos, valamint két külföldre utazó labdarúgó hiánya miatt nehéz helyzetben utazott Csabrendekre. A  második félidőben  három sérülés miatt tíz emberrel játszó csapat szoros (3:2) eredményt ért el.

Balatonkenese SC - Lepsényi MSK

2014, február 23 - 14:00
Eredmény:
1:2

Második mérkőzésére készül a "Gallai" legénység. További új játékosok fognak lehetőséget kapni.

Balatonkenese SC - Taliándörögd SE

Balatonfőkajár
2015, augusztus 30 - 17:00

Az első hazai mérkőzés következik vasárnap Balatonfőkajáron. A cél, hogy mindkét csapatunk (U19 és felnőtt - a szerk.) győztesen hagyja el a pályát. Az első fordulóban az ifi a hajrában kapta a vereséget jelentő gólt. A felnőtt is hasonlóképpen járt hisz a 90. percben szerezte meg a győztes gólt a Vaszar csapata (U19: Vaszar - Balatonkenese 2:1, felnőtt: Vaszar - Balatonkenese 1:0 - a szerk.)

Balatonkenese Globe Dental SC - Márkó SE

2014, május 31 - 17:00

A 2013/2014-es bajnokság utolsó hazaI bajnokiját játsszuk. Fontos lenne, hogy olyan eredményt érjünk el, ami gyógyír lehetne erre a nem túl fényes szezonra…

Kérem kedves Szurkolóinkat, hogy minél többen buzdítsák szeretett csapatunkat!

C S A K A ----- A ----- K E N E S E !

Ősi Petőfi Sport Egyesület - Balatonkenese Sport Club

Ősi
2014, november 2 - 13:30

Az elmúlt fordulóban a felnőtteknél kimaradtak a helyzetek és a védelem is gyermeteg hibákat követett el. Sajnos a második félidőben elég hitehagyott volt a gárda.

Vasárnap egy nem könnyű ellenfél ellen kell (szinte kötelezően) javítani. Nagy a baj, de együtt igen is kitudunk mászni az egyre mélyülő gödörből.

Balatonkenese SC - Peremarton SC Berhida (megye I.o.)

2014, március 2 - 15:00

Alakul a csapat... Lepsény elleni második félidő már bíztató volt. Nagy Ádám szép gólt rúgott, reméljük így lesz ez vasárnap is.