Labdarúgó szakosztály

warning: Creating default object from empty value in /chroot/home/keneselc/keneselc.hu/html/sites/all/modules/nodeorder/nodeorder.module on line 358.

TÉLI ÁTIGAZOLÁS

Érkezik: Tóth Balázs (csatár; Enying VSE), Laki Bálint (kapus; Várpalotai BSE), Hegyi Krisztián (védő; Eplény), Szente József (kapus;SV Weissenau), Gubicza Richárd

Labdarúgó Szakosztály Gyűlés

Balatonkenese, Stadion utca 1.

TAVASZI ÁTIGAZOLÁSI HÍREK

Érkezők: Füstös Gergő (szabadon igazolható), Stein Balázs (FAK; Megye I.), Németh Levente (Pázmánd), Hajdu Csaba (Litér), CZIPP JÓZSEF (Peremarton), Kiskó Ádám (Eplény).

Távozók/távozhat: Horák Márk, Takács Péter, Takács László (mind három Dudar)

Bozsik Torna (3. új időpont !!!!!) NOVEMBER 19. HÉTFŐ

Balatonfűzfő

A rossz időjárás miatt elmaradt tornát hétfőn (nov.19-én 14.00 óra) pótoljuk!

Találkozó: 13.00 óra, murvás parkoló.

Hajrá, Kenese!

Átigazolási hírek

Érkezett: Tóth Balázs (Szabadbattyán), Takács László (Balatonalmádi SE), Tóth Bence (Polgárdi), Varga Tóth Sándor (Nagyveleg SK), Tóth Zsolt (Dég), Zalatnai Péter (Polgárdi), Kiss Norbert -kapus- (Kisláng)

Magyar Kupa 3. forduló, Felsőörsi IKSE - Balatonkenese SC

Felsőörs
2015, szeptember 2 - 16:30

Az elmúlt Magyar Kupa sorozatban éppen a Felsőörsi IKSE búcsúztatta csapatunkat, így van mit törleszteni...  A döntetlen a Felsőörs továbbjutását jelentené, tehát csak a győzelem elfogadható!

Magyar Kupa 3. forduló

Felsőörsi IKSE - Balatonkenese SC

Felsőörs, 2015.szeptember 02. szerda 16:30 óra

Vezeti: Pilinger Krisztián (Hegyi Zoltán, Homoki Csaba)

Bakos Tibor értékel (U19)

A vártnál gyengébben szerepelt a csapat az elmúlt őszi szezonban. Megtörtént a teljes generációváltás, a csapat átlagéletkora 17 év, ilyen fiatal talán 4 éve volt a keret.

Balatonkenese Globe Dental SC U14 - Ősi PSE U14

2014, május 18 - 10:00

A "Vajda" legénység alaposan elpáholta a "Vázsonyi csikókat" a múlt hétvégén. Tótvázsony otthonában 12 (!!!) gólt rúgtak, nulla ellenében. Reméljük, kitart a lendület és hétvégén ismét győzelemnek örülhetünk...

Vezeti: Pintér Gábor

Tavaszi szünet: 9 pont

Parádés húsvéti hétvégét produkáltak csapataink. Az U14-es csapat idegenbeli bravúr győzelme indította ezt a csodás sorozatot. A serdülők a Várpalotai BSK vendégeként gyűjtöttek három pontot.

Szigeti Csaba a 14. percben szerezte meg az első gólunkat, majd Gáspár Ákos a 17. percben volt eredményes, majd ismét Csaba volt a soros és a 45. percben megszerezte harmadik gólunkat. VBSK-BSC 2:3

Balatonkenese SC U19 - Csopak FC U19

Balatonkenese, Stadion u.1.
2014, március 29 - 12:00

Az Ifi jól kezdett Felsőörsön, hisz simán győzött. A két szerzett gól dícséretes.

Hétvégén a bajnok Csopak látogat el hozzánk, így nem lesz könnyű dolga a csapatnak...